Kapı Pencere ve Cam Balkon Sistemleri tel : 0 532 765 74 59

DUŞ VE KABİN SİSTEMLERİ

Hedefimiz Şirketimiz temel değerlerinden ödün vermeksizin on sekiz yılı aşkın tecrübesiyle teknoloji ile birleştirerek ürün ve hizmetleriyle sektörde fark yaratmıştır.

Mutlu duş farkını takım çalışmasına bağlı kalarak müşterileri ile birlikte toplam kalite’yi hedefleyen ve değerlerini kazanca çeviren bir firmadır.

Toplam Kalite Anlayışımız:

Ürünün en uygun maliyeti ile en yüksek kalite olması ve satış sonrası hizmetin tarafımızdan kısa sürede müşterilerimize ulaşmasıdır.

Değerlerimiz:

Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla kusursuz müşteri memnuniyeti.

Ürün ve hizmetlerimizin kelitesi’nin ve markalarımızın güvenilir imajını korunması.

Çalışmalarımızla, bayilerimizle ve rakiplerimizle ilişkilerimizde dürüstlük, Katılımcılığı, gelişimi teşvik eden yapımızla müşterilerimizden aldığımız siparişin niceliğini bakılmaksızın titizlikle değerlendirilmesi. İnsana, doğaya ve çevreye saygı.

ETİKETLER;
ümitköy pimapen tamiri , çayyolu pimapen tamiri , ankara pimapen tamiri , batıkent pimapen tamiri , etimesgut pimapen tamiri , sincan pimapen tamiri , eryaman pimapen tamiri , bilkent pimapen tamiri , balgat pimapen tamiri , yenimahalle pimapen tamiri , etlik pimapen tamiri , keçiören pimapen tamiri , ümitköy pvc , çayyolu pvc tamiri , ankara pvc tamiri , batıkent pvc tamiri , etimesgut pvc tamiri , sincan pvc tamiri , eryaman pvc tamiri , bilkent pvc tamiri , balgat pvc tamiri , yenimahalle pvc tamiri , etlik pvc tamiri , keçiören pvc tamiri ,